O NAS

Puhalska Design 

Czy wiecie państwo że w odległych czasach XVIII-go wieku architekci wnętrz pracujący dla zamożnej klienteli, przed przygotowaniem projektu ponad rok wspólnie mieszkali ze swoimi klientami? To pomagało lepiej poznać ich upodobania, przyzwyczajenia i oczekiwania co do przyszłego designu wnętrz. W dzisiejszych czasach jest to oczywiście niemożliwe, ale obrazuje jak bardzo istotną rzeczą jest zrozumienie i spełnienie oczekiwań ludzi, którzy chcą mieszkać, pracować czy też odpoczywać i pięknych i komfortowych pomieszczeniach.

Moją najsilniejszą stroną jest profesjonalizm i pasja tworzenia niepowtarzalnych, a zarazem bardzo praktycznych aranżacji wnętrz. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, uważnie wsłuchuję się w jego oczekiwania i życzenia.

Jestem Ukrainką i do 2005 roku mieszkałam i pracowałam jako architekt wnętrz w Kijowie. Z pasją i zaangażowaniem realizowałam wiele projektów aranżacji wnętrz, zarówno w stylu nowoczesnym jak i tradycyjnym, z wykorzystaniem motywów wschodniej tradycji, kultury i sztuki. Projektowałam obiekty użyteczności publicznej (restauracje, hotele, biura), jak również mieszkania i apartamenty.

W roku 2009 wygrałam prestiżowy konkurs na zaprojektowanie statuetki, będącej ukraińskim odpowiednikiem Oskara. Statuetka mojego projektu od czterech lat jest wręczana na uroczystej gali „Narodnaya Yirka”. W ścisłym finale konkursu uczestniczyło 14 firm projektowych, dlatego zwycięstwo w tym konkursie bardzo sobie cenię a efekty mojej pracy mogą państwo obejrzeć w zakładce Tele Gwiazda.

Z wyróżnieniem ukończyłam państwowy Uniwersytet Kultury i Sztuki w Kijowie a przez ponad 10 lat zdobyłam bardzo bogate doświadczenie zawodowe.

Po przeprowadzce do Polski, gdzie znalazłam swoją miłość i miejsce w życiu, rozpoczęłam własną działalność projektową, z powodzeniem realizując różnorodne aranżacje wnętrz.

Z pozdrowieniami, Tatiana Puchalska „Puhalska Design”

Zalety współpracy z Puhalska Design

• Kompleksowość

W swoich wnętrzach projektujemy: elektrykę, akustykę, systemy wodno-kanalizacyjne i wentylacyjne, nietypowe konstrukcje ślusarskie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przedmioty projektowane na zamówienie: ekskluzywne meble, oświetlenie, metaloplastykę, szkło artystyczne, dekoracje okien. Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami, które pomagają w realizacjach najbardziej skomplikowanych projektów.

Kompleksowość usługi pozwala na skuteczne zakończenie inwestycji.

•Doświadczenie

Wykonujemy projekty w różnych stylach, jednak nie zapominamy, że żyjemy w XXI wieku i duży nacisk kładziemy na wdrożenie innowacyjnych technologii i materiałów w obszarze projektowania. Nawet bardzo nowoczesne i nietypowe aranżacje wnętrz, w swoich założeniach powinny być funkcjonalne i praktyczne.

• Kontrola jakości

Większość projektów zostało wykonanych i wdrożonych kompleksowo pod nadzorem autorskim nad ich realizacją. Dzięki temu zawsze mamy pełną kontrolę nad wykonawcami, co z kolei pozwala na zachowanie terminów i gwarancję wysokiej jakości realizowanego projektu.

Sądzę, że zarówno moje bogate doświadczenie jak też pasja tworzenia, dają podstawy do rozpoczęcia z Państwem owocnej współpracy w zakresie aranżacji wnętrz.

Z dumą dziękujemy naszym dotychczasowym Klientom

Pracowaliśmy dla: IKEA, Swedspan Polska, Uniwersytetu Imienia Tarasa Shevchenko w Kijowie, Rektora Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Kijowie, Telewizyjnego projektu kanału ICTV „Telezirka” – 2010 Kijów, PHU Gama Wysokie Mazowieckie.

Back to Top