O Nas

  • Pracujemy dla Was na rynku projektowania od 2003 roku.
  • Zaprojektowaliśmy ponad 30000 metrów kwadratowych powierzchni prywatnych i komercyjnych.
  • Oddaliśmy dla wykonawców blisko 12000 rysunków technicznych.
  • Stworzyliśmy około 7500 wizualizacji w 3D.

  • Mamy za sobą ponad 3000 godzin nadzoru autorskiego na realizowanych inwestycjach.

  • Odwiedziliśmy łącznie 120 szkoleń i targów branżowych.
  • Udzieliliśmy 172 konsultacji odnośnie aranżacji  wnętrz
  • Mieliśmy okazję projektować w 6 krajach od Azji po Ameryką Północną.

Nasze projekty są odzwierciedleniem naszej precyzji, uwagi do detali, innowacyjności i kreatywności bez granic. Kreujemy wnętrza, które przetrwają próbę czasu, spełniając marzenia naszych klientów.

O Mnie

Od 20-tu lat inspiruję moich klientów do odkrywania swojego unikalnego stylu. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu kreuję przestrzenie marzeń – od domów, przez apartamenty, po eleganckie hotele i nowoczesne biura.

Z dumą wspominam moje wykształcenie na renomowanym Uniwersytecie Kultury i Sztuki w Kijowie. Od 2003 roku, z każdym zrealizowanym projektem wnętrza, moje doświadczenie stawało się coraz bogatsze. W 2005 roku podjęłam decyzję o założeniu własnego studia projektowego D.ART.S w Kijowie, które po mojej przeprowadzce do Polski w 2009 roku ewoluowało w markę PUHALSKA DESIGN.

Wierzę, że każdy projekt ma swoją unikalną historię, właśnie dlatego, w odległych czasach XVIII-go wieku architekci wnętrz pracując dla zamożnej klienteli, przed przygotowaniem projektu ponad rok wspólnie mieszkali ze swoimi klientami. To pomagało lepiej poznać ich upodobania i przyzwyczajenia. Chociaż czasy te już minęły, istota pozostaje ta sama – zrozumienie i tworzenie przestrzeni, które spełniają marzenia ludzi, pragnących żyć i pracować w miejscach pełnych piękna i komfortu.

„Gdy piękno i funkcjonalność zderzają się, powstaje wyjątkowy projekt z magiczną przestrzenią.”

podpis

Tele Gwiazda

W roku 2009 wygrałam prestiżowy konkurs na zaprojektowanie statuetki, będącej ukraińskim odpowiednikiem Oskara. Statuetka mojego projektu co roku jest wręczana na uroczystej gali „Narodna Zirka” w Kijowie.

W ścisłym finale konkursu uczestniczyło 14 firm projektowych, dlatego zwycięstwo w tym konkursie bardzo sobie cenię a efekty mojej pracy mogą państwo obejrzeć w zakładce Tele Gwiazda.

statuetka
keyboard_arrow_up